Od 2006 roku specjalizujemy się w popularyzacji małej gastronomii zajmującej się produkcją i sprzedażą mini donutów.

Dostarczamy kompletną linię technologiczną dla wytwarzania mini donutów wraz z niezbędnymi dodatkami gastronomicznymi, urządzeniami dodatkowymi i akcesoriami. W ofercie posiadamy także przyczepy gastronomiczne, mini pawilony i standy.

Działamy kompleksowo - sprzedajemy, ale także doradzamy i szkolimy. Udzielimy Ci informacji o wszelkich technicznych, technologicznych oraz sanitarno-epidemiologicznych wymaganiach związanych z produkcją i sprzedażą mini donuts. Pomożemy Ci wdrożyć HACCP (System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli).

Posiadamy stoiska firmowe w CH Skałka w Tychach. Poza tym jesteśmy wszędzie tam, gdzie spotykają się ludzie, by odpoczywać i bawić się. Jeśli chcesz, aby organizowane przez Ciebie wydarzenie było naprawdę specjalne, zaproś nas z naszą maszyną do produkcji i sprzedaży mini-donutów. Więcej informacji o warunkach naszej współpracy z organizatorami masowych imprez sportowych, rekreacyjnych, kulturalnych, handlowych i okolicznościowych znajdziesz tutaj

Nasze certyfikaty:

Certyfikat na sprzedaż maszyn do mini donuts

Nasze punkty sprzedaży:

Bądź z nami w kontakcie

Szybki Kontakt

Nagual 3 Sp. z o.o
ul. Kruszcowa 4,
41-902 Bytom
(32) 307 07 11
609 673 382
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mini donuts - Produkcja i sprzedaż pączków © 2009 - 2015 || powered by e-promocja