Oferta

Myślisz o niewielkim, nietrudnym i dochodowym biznesie? Świetnie trafiłeś, od 2006 roku oferujemy takim jak Ty kompletną linię technologiczną do produkcji mini-pączków z dziurką. Te miniaturowe pączki znane są też jako donuts, donuty, pączki angielskie oraz amerykańskie, pączki pierścienie, pączki torusy, a wreszcie – oponki i donatki.

Od 1920 roku, kiedy to rosyjski emigrant Adolph Levitt uruchomił w Nowym Jorku pierwszą maszynę do produkcji donutów, sprzedaż ciepłych i aromatycznych pączków z maszyn stanowi źródło stałych przychodów dla właścicieli oraz dzierżawców „pączkomatów” na całym świecie.

Sprzedaż mini donutów produkowanych mechanicznie to pewny biznes także w naszych rynkowych warunkach. Możesz go prowadzić stacjonarnie lub mobilnie.

Jeśli sprzedajesz już jakieś słodkie przekąski, możesz rozszerzyć dotychczasową ofertę swojej małej gastronomii właśnie o mini donuts. Jak udowodnili amerykańscy przedsiębiorcy, mini pączki z dziurką świetnie sprzedają się także z kawą.

Możesz też założyć nowy stały punkt sprzedaży (tu liczy się tylko dobra lokalizacja!) albo postawić na sprzedaż okazjonalną i sezonową. W tym ostatnim przypadku musisz tylko opracować własny kalendarz imprez w plenerze i/lub kalendarz oraz mapę miejsc odwiedzanych masowo.

My pomożemy Ci, dostarczając:


Skontaktuj się z nami już dziś!

Bądź z nami w kontakcie

Szybki Kontakt

Nagual 3 Sp. z o.o
ul. Kruszcowa 4,
41-902 Bytom
(32) 307 07 11
609 673 382
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mini donuts - Produkcja i sprzedaż pączków © 2009 - 2015 || powered by e-promocja